Міський транспорт

Розклад руху автобусів

по автостанції Іваничі

(вул.Залізнична,12 / тел.03372 - 2-14-53)

 

Назва маршруту Перевізник Час прибуття Час відправки
Нововолинськ - Луцьк/Білопіль Горохів АТП-10764 5:25  5:30
Нововолинськ - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 5:45  5:50
Нововолинськ - Завидів Нововолинськ АТП-10708 6:05  6:10  
Жовтневе - Луцьк/Горохів Підприємець Глеба О.М. 6:10  6:15  
Жовтневе - Луцьк/Горохів Підприємець Глеба О.М. 6:25  6:30
Іваничі - Трубки Підприємець Небось М.І. 6:25 6:30
Нововолинськ - Тернопіль/Горохів Підприємець Олексюк В.І. 6:45  6:50
Іваничі - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 7:00  7:05
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 7:05  7:10
Нововолинськ - Іваничі/Заставне Володимир-Волинський АТП-10707 7:20  7:25
Володимир-Волинський - Червоноград Володимир-Волинський АТП-10707 7:25  7:30
Іваничі - Луцьк/Горохів Нововолинськ АТП-10708 7:30  7:35
Іваничі - Щенятин Підприємець Небось М.І. 7:30  7:35
Іваничі - Нововолинськ/Соснина Нововолинськ АТП-10708 7:35  7:40
Завидів - Нововолинськ Нововолинськ АТП-10708 7:45  7:50  
Нововолинськ - Володимир-Волинський/Бужков Володимир-Волинський АТП-10707 8:05  8:10
Самоволя - Нововолинськ Нововолинськ АТП-10708 8:05 8:10
Горохів - Нововолинськ Горохів АТП-10764 8:10  8:15
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 8:25  8:30
Львів - Луцьк Підприємець Михалюк Ю.П. 8:35  8:30
Нововолинськ - Іваничі/Заставне  Володимир-Волинський АТП-10707 8:45 8:50  

Самоволя - Нововолинськ

Шацьк-Тернопіль/Гор. (сб, нд, пн) 

Нововолинськ АТП-10708

Горохів АТП-10764

9:05

9:05

9:10

9:10

Нововолинськ - Грушів Підприємець Подлевський 9:15   9:20  
Луцьк - Львів Підприємець Михалюк Ю.П. 9:30  9:35
Іваничі - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 9:35  9:40
Ниви Губинські - Нововолинськ Підприємець Селещук М.Ф. 9:50  9:55
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 10:05  10:10  
Іваничі - Щенятин Підприємець Небось М.І. 10:05 10:10
Нововолинськ - Білопіль Нововолинськ АТП-10708 10:15  10:20
Червоноград - Володимир-Волинський Володимир-Волинський АТП-10707 10:20  10:25
Грушів - Нововолинськ Підприємець Подлевський 10:35  10:40
Нововолинськ - Щетинь/Горохів Горохів АТП-10764 10:40  10:45
Луцьк - Нововолинськ/Іваничі Підприємець Алексеєв І.Ю. 10:45  10:50
Тернопіль - Нововолинськ Підприємець Троян О.І. 11:05   11:10  
Іваничі - Луцьк/Горохів Підприємець Небось М.І.  11:05  11:10
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 11:15  11:20
Іваничі - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 11:15 11:20
Нововолинськ - Іваничі/Заставне Володимир-Волинський АТП-10707 11:20   11:25
Луцьк - Нововолинськ/Горохів Підприємець Глеба О.М. 11:20 11:25
Нововолинськ - Ниви Губинські Підприємець Селещук М.Ф. 11:25  11:30  
Львів - Луцьк СокальАвтотранс 12:00  12:05
Нововолинськ - Грушів Підприємець Подлевський 12:05  12:10  
Нововолинськ - Іваничі/Заставне Володимир-Волинський АТП-10707 12:20  12:25
Нововолинськ - Володимир-Волинський/Бужков Володимир-Волинський АТП-10707 12:35  12:40
Луцьк - Нововолинськ/Горохів Горохів АТП-10764  13:00 13:05
Володимир-Волинський - Червоноград Володимир-Волинський АТП-10707 13:10  13:15
Горохів - Нововолинськ Горохів АТП-10764 13:20  13:25
Іваничі - Нововолинськ/Соснина Нововолинськ АТП-10708 13:25  13:30
Нововолинськ - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 13:40  13:45
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 14:05  14:10
Нововолинськ - Луцьк/Білопіль Горохів АТП-10764 14:15   14:20  
Нововолинськ - Іваничі/Заставне Володимир-Волинський АТП-10707 14:20   14:25  
Нововолинськ - Завидів Нововолинськ АТП-10708 14:30   14:35  
Нововолинськ - Луцьк/Горохів Горохів АТП-10764 14:45  14:50  
Горохів - Нововолинськ Горохів АТП-10764 14:45   14:50  
Ниви Губинські - Нововолинськ Підприємець Селещук М.Ф.  15:00  15:05
Іваничі - Луцьк/Горохів Нововолинськ АТП-10708 15:15  15:20
Нововолинськ - Грушів Підприємець Подлевський 15:45  15:50
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 15:55  16:00  
Львів - Луцьк Підприємець Михалюк Ю.П.  15:55   16:00
Нововолинськ - Тернопіль Підприємець Троян О.І. 15:55  16:00  
Луцьк - Львів СокальАвтотранс 16:15   16:20
Богунівка - Нововолинськ Горохів АТП-10764 16:20  16:25
Нововолинськ - Ниви Губинські Підприємець Селещук М.Ф. 16:25  16:30
Червоноград - Володимир-Волинський Володимир-Волинський АТП-10707 16:50   16:55  
Самоволя - Нововолинськ Нововолинськ АТП-10708  16:55   17:00
Грушів - Нововолинськ Підприємець Подлевський 17:05    17:10  
Іваничі - Мишів Підприємець Небось М.І. 17:10  17:15  
Іваничі - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 17:15  17:20  
Завидів - Нововолинськ Нововолинськ АТП-10708 17:25   17:30  
Нововолинськ - Білопіль Нововолинськ АТП-10708 17:35   17:40
Самоволя - Нововолинськ Нововолинськ АТП-10708  17:55   18:00  
Нововолинськ - Іваничі/Заставне Володимир-Волинський АТП-10707   17:55   18:00  
Іваничі - Нововолинськ/Соснина Нововолинськ АТП-10708  18:00  18:05
Іваничі - Луцьк/Локачі Підприємець Алексеєв І.Ю. 18:10  18:15
Іваничі - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 18:25  18:30
Луцьк - Нововолинськ/Горохів Підприємець Глеба О.М. 18:35  18:40  
Луцьк - Нововолинськ/Іваничі Підприємець Алексеєв І.Ю. 18:45   18:50
Нововолинськ - Богунівка Горохів АТП-10764 19:05    19:10  
Жовтневе - Луцьк/Горохів Підприємець Глеба О.М.  19:25   19:30  
Іваничі - Володимир-Волинський/Бужков Володимир-Волинський АТП-10707 19:45  19:50  
Тернопіль - Шацьк/Горохів (пт, сб, нд) Горохів АТП-10764 19:50  19:55
Луцьк - Нововолинськ/Горохів Горохів АТП-10764 20:45  20:50
Павлівка - Нововолинськ Підприємець Завіруха П.В. 22:25  22:30  
       

            

 

     Розклад руху поїздів  по станції Іваничі

     (вул.Залізнична,3 / тел.03372 - 2-16-01)

Номер потяга
Маршрут
Періодичність
Час прибуття
Час відправлення
Прибуття на кінцеву станцію
141
ГАЛИЧИНА
Київ-Львів
Щоденно
1:54
2:00
4:38
142
ГАЛИЧИНА
Львів-Київ
Щоденно
0:16
0:20
10:32
6055
Ковель-Львів
Щоденно
10:45
10:51
14:21
6055
Львів-Ковель
Щоденно
21:04
21:06
22:50
6307
Ковель Червоноград
Щоденно
15:28
15:31
16:17
6307
Червоноград Ковель
Щоденно
17:20
17:21
19:16

Мені подобається

Друк