ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

                    Список депутатів Іваничівської селищної ради

                                           (VII - скликання)     

Номер п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Партійність

Місце роботи (заняття)

Місце проживання

1

Бучко Сергій Миколайович

позапартійний

приватний підприємець

.

смт.Іваничі

2

Волянський Олег Павлович

позапартійний

відділ державного земельного кадастру

смт.Іваничі

3

Гресь Віталій Леонідович

позапартійний

ПАТ «Волиньобленерго» Іваничівська філія

смт.Іваничі

4

Гринюк Василь Володимирович

позапартійний

приватний підприємець

смт.Іваничі

5

Дмитрук Віктор Миколайович

позапартійний

приватний підприємець

смт.Іваничі

6

Жиготський Валерій Євгенійович

позапартійний

тимчасово не працює

смт.Іваничі

7

Ігнатюк Василь Павлович

член ВО «СВОБОДА»

ТзОВ «Нововолинське ТТІ»

смт.Іваничі

8

Когут Роман Ярославович

позапартійний

тимчасово не працює

.

смт.Іваничі

9

Когут Ярослав Миколайович

позапартійний

ПП «Західний Буг-2»

смт.Іваничі

10

Колєсов Олександр Михайлович

позапартійний

ДП АФ «Луга Нова»

смт.Іваничі

11

Крась Петро Леонтійович

позапартійний

Іваничівське ВУЖКГ

смт.Іваничі

12

Лесь Ілона Петрівна

позапартійна

Іваничівське ВУЖКГ

смт.Іваничі

13

Мазурок Максим  Юрійович

позапартійний

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. .

№1 гімназія» смт.Іваничі

смт.Іваничі

14

Макаринська Галина Зіновіївна

позапартійна

Іваничівське ВУЖКГ

смт.Іваничі

15

Макаров Анатолій Леонтійович

позапартійний

фермерське господарство «Макарова Л.П.»

смт.Іваничі

16

Мартинюк Руслан Михайлович

позапартійний

СПП «Відродження»

смт.Іваничі

17

Марценюк Віталій Віталійович

позапартійний

Іваничівське ВУЖКГ

смт.Іваничі

18

Марчук Петро Васильович

позапартійний

тимчасово не працює

смт.Іваничі

19

Мороз Ігор  Степанович

Член ВО «СВОБОДА»

приватний підприємець

смт.Іваничі

20

Пилипюк Віталій Павлович

позапартійний

приватний підприємець

смт.Іваничі

21

Потапчук Людмила Василівна

позапартійна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.

№1 гімназія» смт.Іваничі

смт.Іваничі

22

Романюк Василь Анатолійович

позапартійний

ПП Бучко

смт.Іваничі

23

Сарабуна Володимир Олександрович

позапартійний

Іваничівська селищна рада

смт.Іваничі

24

Смаль Сергій  Петрович

член ВО «СВОБОДА»

Іваничівська ЦРЛ

смт.Іваничі

25

Степанчук Олена Миколаївна

Член  Радикальна Партія Олега Ляшка

Декретна відпустка

смт.Іваничі

26

Тимощук Олег Миколайович

позапартійний

Іваничівська селищна рада

смт.Іваничі

 

                                                  ВИБОРЧІ ОКРУГИ

№ виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу (вулиця)

Прізвище депутата

1

Грушевського №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,13,15,17,20,

21,22,23,24,29,31,34а,37,

Паркова, провулок Жовтневий.

Смаль Сергій Петрович

2

Незалежності № 30,32,34,43а,45,

Пекарська, Дорошенка

Сарабуна Володимир Олександрович

3

Грушевського № 39,41

Лесь Ілона Петрівна

4

Незалежності№ 18,19,20,21,22,24,26,28,29,33,35,

37,39,41,43

Степанчук Олена Миколаївна

5

Дружби № 1,2,3,5,6,7,8,9,11,13,15,17,19,21

Дмитрук Віктор Миколайович

6

Мічуріна №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,10а,11,13,15,17,

19,20,21,23,25,27,29,31,33,35,35а,

Грушевського №36,38,40, провулок Сонячний

Ігнатюк ВасильПавлович

7

Мічуріна №37,39,41,43, Садова

Потапчук Людмила Василівна

8

Банківська

Тимощук Олег Миколайович

9

Незалежності №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,

13а,15,  Відродження, Гагаріна,

провулки: Новий,Східний

Мороз Ігор Степанович

10

Перемоги

Мазурок Максим Юрійович

11

Жукова

Когут Роман Ярославович

12

8-Березня

Мартинюк Руслан Михайлович

13

Валова №1,2,3,5,6,7,8,9,12,14,16,17,18,19,22,

23,23а24,25,26,27,28,31,33,34,35,36,37,38,39,40,

41,42,44,46,48,49,50, 50а,52,54,56,60,62,64,66

Жиготський Валерій Євгенійович

14

Валова №55,57,59,61,63,65,67,68,69,71,71а,

72,73,74,75,75а,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,

86,86а,87,88,89,90,92,93,94,96,98,100,102,104

Волянський Олег Павлович

15

Л.Українки, Першотравнева, Миру, Б.Хмельницького,  Польова Сагайдачного, Спортивна, Ів. Франка, Молодіжна,

провулок Тихий

Колєсов Олександр Михайлович

16

Луцька

Макаров Анатолій Леонтійович

17

Механізаторів

Романюк Василь Анатолійович

18

Залізнична

Бучко Сергій Миколайович

19

Зелена

Марчук Петро Васильович

20

Колгоспна № 2,2а,4,8,10,12,16,18,18а,22,28,30,

32,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,56а,58,

Тарасова, Цегельна

Макаринська Галина Зіновіївна

21

Колгоспна  № ,11,13,17,17а,19,23,25,27,29,31,33,

35,37,39,41,43,45,47,49,49а,51,53,55,57,59,60,61,

63,63а,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,

78,79,81,82, 83,84,86,87,89,92, 94,98,100,102,

104,105,106,108,112,  Дубинка

Марценюк Віталій Віталійович

22

Заводська № 7,10,12,14,23,25,25а,26,27,29,31,

33,35,37

Крась Петро Леонтійович

23

Заводська № 5,9,11,13,15,15а,17,17а,41,41а,43,

45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,67,69,71,73,75,77, Будівельна

Гринюк Василь Володимирович

24

Шевченка, Підцерква

Гресь Віталій Леонідович

25

Єрьоміна, Лелюкова, Ювілейна

Пилипюк Віталій Павлович

26

Село Долинка, Романівка

Когут Ярослав Миколайович

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 

Мені подобається

Друк