Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Про встановлення тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі

0aTruzub

ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ІВАНИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

22 серпня 2018 року № 70                                                                 смт Іваничі 

Про встановлення тарифів на послуги із

збирання, вивезення та складування твердих

побутових відходів в смт Іваничі

 

        Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. № 1010, Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 30.07.2012  № 390, розглянувши інформацію виробничого управління житлово-комунального господарства смт Іваничі від 27.07.2018 року №229 та 230 про розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі, виконавчий комітет Іваничівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Встановити тариф на послуги із збирання, вивезення твердих побутових відходів в смт Іваничі для населення, бюджетних установ та інших споживачів в розмірі 100,03 грн./м3.

2.Встановити тариф на послуги із складування твердих побутових відходів в смт Іваничі для населення, бюджетних установ та інших споживачів в розмірі 14,31 грн./м3.

3.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Іваничівської селищної ради від 28.05.2015 року №29 «Про тарифи на послуги по збиранню, вивезенню та складуванню твердих побутових відходів (ТПВ), що надаються ВУЖКГ».

4.Ввести в дію тарифи на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі з 15.09.2018 року терміном на 1 рік.

5.Виробничому управлінню житлово-комунального господарства смт Іваничі (Крась П.Л.):

     1) довести інформацію про зміну тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів до відома споживачів послуг шляхом опублікування його в районній газеті «Колос» у термін не менший, ніж 15 днів, до введення в дію тарифів;

      2) здійснювати коригування тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів протягом установленого строку їх дії шляхом перегляду індивідуальних  складових  витрат, за якими відбулися цінові зміни у бік збільшення або зменшення відповідно до чинних нормативно-правових актів.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пасевича М.Ф.

 

Селищний голова                                                                 Ф.В.Войтюк

Бабусюк 21 374