Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Про встановлення тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі (проект)

ПРОЕКТ

 0aTruzub

ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ІВАНИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

__________ 2018 року                          смт. Іваничі                            №____

 

Про встановлення тарифів на послуги із

збирання, вивезення та складування твердих

побутових відходів в смт Іваничі

 

        Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 30.07.2012  № 390, розглянувши інформацію виробничого управління житлово-комунального господарства смт Іваничі від 27.07.2018 року №229 та 230 про розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі, виконавчий комітет Іваничівської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф на послуги із збирання, вивезення твердих побутових відходів в смт Іваничі для населення, бюджетних установ та інших споживачів в розмірі 102,53 грн./м3.
  2. Встановити тариф на послуги із складування твердих побутових відходів в смт Іваничі для населення, бюджетних установ та інших споживачів в розмірі 14,31 грн./м3.
  3. Ввести в дію тарифи на послуги із збирання, вивезення та складування твердих побутових відходів в смт Іваничі з 15.09.2018 року.              
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пасевича М.Ф.

 

Секретар селищної ради                                                     В.О.Сарабуна

Бабусюк 21 374