Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Про внесення змін до рішення Іваничівської селищної ради від 28.11.2016 року № 9/29 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки»

0aTruzub

ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ІВАНИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від «16» лютого 2018 року                    смт. Іваничі                         № 24/5

Про внесення змін до рішення Іваничівської

селищної ради від 28.11.2016 року № 9/29

«Про затвердження Програми соціального захисту

населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки»

 

Відповідно до п.22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Іваничівська селищна рада  

вирішила:

1. Внести зміни до рішення Іваничівської селищної ради від 28.11.2016 року № 9/29 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки»:

           1.1. Абзац 1 п. 5.1. «Надання одноразових матеріальних допомог населенню на лікування» Розділу 5 «Основні завдання програми та порядок використання коштів» Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки викласти в редакції:

«Одноразова матеріальна допомога населенню на лікування надається розпорядженням селищного голови, або секретаря ради у випадках передбачених законодавством, у розмірі не більше 1000 (однієї тисячі) грн. за погодженням постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення, кошторисного призначення та за умови подання необхідних документів:».

1.2. Абзац 1 п. 5.2. «Надання одноразових матеріальних допомог на лікування учасникам АТО та членам сім’ї загиблих учасників АТО» Розділу 5 «Основні завдання програми та порядок використання коштів» Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки викласти в редакції:

«Одноразова матеріальна допомога на лікування надається розпорядженням селищного голови, або секретаря ради у випадках передбачених законодавством, у разі отримання поранення, травми чи іншого ушкодження під час проходження військової служби у зоні проведення АТО у розмірі не більше 2000 (двох тисяч) грн. за погодженням постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення, кошторисного призначення та за умови подання необхідних документів:».

1.3. Абзац 1 п. 5.4. «Надання одноразових матеріальних допомог сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах» Розділу 5 «Основні завдання програми та порядок використання коштів» Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки викласти в редакції:

«Одноразова матеріальна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах (стихійне лихо, пожежа, підтоплення, інша подія, що призвела до руйнування житлового будинку – помешкання заявника) надається жителям розпорядженням селищного голови, або секретаря ради у випадках передбачених законодавством, у розмірі не більше 1000 (однієї тисячі) грн. за погодженням постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення, кошторисного призначення та за умови подання необхідних документів:».

1.4. п. 5.8. «Надання одноразової матеріальної допомоги до свят окремим категоріям населення» Розділу 5 «Основні завдання програми та порядок використання коштів» Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки добавити п.5.8.15:

«5.8.15. До свята останнього дзвоника усім призерам, переможцям обласних, республіканських конкурсів, змагань, олімпіад та їх педагогам, тренерам, вихователям не більше ніж по 500,00 грн.».

1.5. Розділу 5 «Основні завдання програми та порядок використання коштів» Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки добавити п.5.10 такого змісту:

«5.10. Протягом календарного року одному і тому ж жителю громади надається тільки одна матеріальна допомога – або допомога на лікування, або допомога на лікування учаснику АТО, або допомога сім’ї, що опинилася в складних життєвих обставинах, або допомога до свят окремим категоріям населення, або допомога на вирішення соціально-побутових проблем (з депутатського фонду).».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

        

Селищний голова                                                                                  Ф.В.Войтюк

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

по проекту рішення Іваничівської селищної ради

від «16» лютого 2018 р. № 24/5

«Про внесення змін до рішення Іваничівської селищної ради

від 28.11.2016 року № 9/29 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2017-2018 роки»

№ вибор-чого округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата, селищного голови

«За», «Проти», «Утримався», або «Відсутній»

1 Макаров Анатолій Леонтійович За
2 Васага Лілія Олександрівна За
3 Никонюк Людмила Іванівна За
4 Павлюк Оксана Генадіївна За
5 Тимощук Олег Миколайович За
6 Мазурок Іван Олександрович Відсутній
7 Мусій Дмитро Олександрович За
8 Мороз Ігор Степанович За
9 Сарабуна Володимир Олександрович За
10 Палій Іван Богданович За
11 Радзівіло Ірина Василівна За
12 Тимощук Юрій Євгенович За
13 Марценюк Віталій Віталійович За
14 Макаринська Галина Зіновіївна За
15 Крась Петро Леонтійович За
16 Азаркевич Тетяна Олександрівна За
17 Новосад Олег Миколайович За
18 Когут Ярослав Миколайович Утримався
19 Макарук Микола Феоктистович За
20 Лобаєвський Петро Павлович За
21 Мазурок Наталія Євгеніївна За
22 Петрицький Віталій Миколайович За
23 Пасічник Ольга Віталіївна За
24 Чипинюк Роман Вікторович За
25 Наумук Алла Володимирівна За
26 Козюк Олександр Павлович За

Селищний голова

Войтюк Федір Васильович

За

Рішення: ПРИЙНЯТЕ

Результати голосування: «За» - 25, «Проти» - 0, «Утримались» - 1

Відсутні – 1