Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

Повідомляємо жителів смт.Іваничі, споживачів послуг, про намір зміни тарифів на зазначені послуги шляхом їх нового розрахунку.

На даний момент діють тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які були затвердженні рішенням від 26.08.2014 року № 61 і становлять: послуги водопостачання – 7,90 грн./м3 для населення, бюджетних установ та інших споживачів, послуги водовідведення – 10,24 грн./м3 для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

При розрахунку діючих тарифів враховувалася мінімальна заробітна плата в розмірі 1218,00 грн./міс., тариф за електроенергію становив 1,3607 грн./квт-год, ціна на бензин становила 14,70 грн./л (з ПДВ), ціна на дизельне паливо – 14,55 грн./л (з ПДВ).

В умовах постійного  підвищення  цін  на електроенергію, паливо-мастильні матеріали, на автозапчастини, підвищення рівня мінімальної заробітної плати собівартість даних послуг неухильно зростає, що спричиняє зниження її відшкодування чинними тарифами.

У 2017 році тариф на послуги водопостачання відшкодовував лише 74% собівартості послуги, тариф на водовідведення відшкодовував лише 59,4% собівартості. Станом на 01 серпня 2018 року тариф на електроенергію підвищився на 99,5%. А витрати на електроенергію становлять 18,5% собівартості послуги. Ціна на бензин зросла на 83,7%, ціна на дизельне паливо підвищилася на 78,7%. Транспортні засоби, які використовуються при наданні послуги, зношені на 50-60% і потребують частих ремонтів та значних витрат на автозапчастини. Мінімальна заробітна плата підвищилася на 205,67% з моменту затвердження діючого тарифу. Підвищення мінімального рівня заробітної плати передбачає і збільшення суми внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З метою покращення фінансового стану підприємства для можливості якісного надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення необхідно підвищити тариф на вищезазначені послуги до економічно обгрунтованого рівня.

Загальний розмір планового тарифу, поданого до Іваничівської селищної ради на затвердження становить:

  • водопостачання 13,44 грн. за 1 м3, в т.ч. ПДВ – 2,24 грн.;
  • водовідведення 19,72 грн. за 1 м3, в т.ч. ПДВ – 3,29 грн.

З розрахунками та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті Іваничівської селищної ради або в ВУЖКГ смт.Іваничі.

Розрахунок повної планової собівартості послуг централізованого водопостачання та водовідведення (переглянути/завантажити)

Пропозиції та зауваження просимо надсилати у письмовому вигляді в ВУЖКГ смт.Іваничі  протягом 15 календарних днів з моменту публікації даного оголошення, за адресою: 45300, Волинська область, смт.Іваничі, вул.Залізнична, 41б.