Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Громадські слухання! Обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації.

Громадські  слухання

Іваничівська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації:

«Генеральний план смт Іваничі Волинської області», «Генеральний план с.Мишів Іваничівського району Волинської області», та «Генеральний план с. Древині Іваничівського району Волинської області»

Містобудівна документація «Генеральний план смт Іваничі Волинської області», «Генеральний план с. Мишів Іваничівського району Волинської області» та «Генеральний план с. Древині Іваничівського району Волинської області» розробяються згідно договорів та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Замовники містобудівної документації: Виконавчий комітет Іваничівської селищної ради, Мишівська сільська рада.

Розробники містобудівної документації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас-Аеро» м. Київ,   «АрхЗемЦентр» м. Київ.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Іваничівської селищної  ради:  понеділок-п’ятниця  з 10.00 до 16.00 год.

Відповідальний: Пасевич Микола Федорович, тел. (03372)21374

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 08.06.2018 року  за  адресою:   смт Іваничі,   вул. Грушевського, 13.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді із  зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація генерального плану смт.Іваничі та генеральних планів с.Мишів та с.Древині будуть проходити 08.06.2018 року о 16.00 год. в актовому залі Іваничівської районної ради за адресою смт.Іваничі, вул. Грушевського, 13.

pro_plan - Іваничі.jpgmyshiv.jpgdrevp.jpg