УВАГА ! Іваничівська селищна рада оголошує громадські слухання

ОГОЛОШЕННЯ (ПОВІДОМЛЕННЯ) ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

  Детального плану території  для будівництва і обслуговування елеватора  та господарських  будівель

Іваничівська селищна рада  повідомляє, що  на підставі   рішення Іваничівської  селищної ради від «10 »  лютого  2017  №  11/3  здійснюється  розроблення  (внесення змін до )  детального  плану території  товариства  з обмеженою  відповідальністю «П’ятидні»   для будівництва і обслуговування елеватора  та господарських  будівель

 Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Іваничі  проект містобудівної документації  подано   розробником  до   Іваничівської селищної ради   для  розгляду та врахування пропозицій громадськості .

Мета .склад та зміст містобудівної документації  вирішення  всіх  планувальних  обмежень, уточнення функціонального  призначення, просторової композиції, параметрів забудови земельної ділянки для будівництва і обслуговування елеватора  та господарських  будівель

Основні    техніко-економічні    показники    площа    проектованої   ділянки    для   будівництва   і обслуговування елеватора  та господарських  будівель  - 3,5968 га.

Замовник проекту    Іваничівська   селищна  рада

Розробник проекту  ФОП Сушинський М.В., ГАП Габрель М.М.

Іваничівською селищною радою     оголошується процедура  громадських слухань щодо  даної містобудівної документації .

Процедура громадських слухань розпочинається з дати оприлюднення даного повідомлення 

Місце ознайомлення з проектом смт.Іваничі вул.Грушевського,13 приміщення селищної ради або на офіційній веб-сторінці селищної ради.

Порядок ознайомлення  з проектом,  контактні  дані (телефон, ел. Пошта)  всі дні, крім суботи та неділі, з 10 до 12 год.  тел. 2-13-74  і  2-12-80

Відповідальним за  роботу  з розгляду пропозицій громадськості щодо проекту визначено секретар Іваничівської селищної  ради.

Пропозиції та зауваження громадян щодо поректу  можна  направляти  до  «17» березня  2017 року(включно)   на адресу Іваничівської селищної ради : вул. Грушевського ,13,       смт.Івничі  електронну   адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строк розгляду  пропозицій громадськості  при наявності – 1(один) місяць.

Інформація по публічні заходи (збори громадян , інформаційні заходи тощо) Проведення   громадських  слухань –  17.03.2017року, о 16  год. смт.Іваничі ,  вул.Грушевського,13  приміщення сесійної зали  ради.Пропозиції (зауваження)– відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Іваничівської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

Мені подобається

Друк