Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Вівторок, 25 вересня 2018 08:29

Перемога юних правознавців

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

23 вересня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  Волинською Малою академією наук було організовано та проведено три перші у 2018 - 2019 н.р.  турніри юних економістів, юних хіміків та правознавців. 

Приємно, що за результатами  XVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців, у якому взяли участь 14 команд,   команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» cмт Іваничі складі Наумук Анастасії, учениці 11 класу, Волинця Павла та Федончука Максима, учнів 10 класу, Шелест Олександри та Пашко Яни, учнів 9-А класу, у чесній та напруженій  боротьбі у фіналі  із збірною команди м.Луцька, командами Волинського обласного наукового ліцею, військового обласного ліцею імені Героїв Небесної сотні та збірною командою Камінь-Каширського району  виборола ІІ місце. Керівники команди  - Маймура М.С., вчитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, та   Новосад О.В., вчитель історії.

За підсумками індивідуального рейтингу Шелест Олександра  відзначена дипломом ІІІ ступеня і отримала право на участь у відбіркових тренувальних зборах, на яких остаточно буде сформовано склад збірної області для участі у ІІІ етапі XVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців.

Всі завдання, а особливо питання, винесені на  фінальний бій, вимагали від школярів  висловлення власної точки зору на проблемні питання українського законодавства. Серед них,  це проблемні питання здійснення установчої влади Українського народу, розширення прав місцевого самоврядування в наслідок проведення реформи децентралізації влади в Україні, питання шляхів вдосконалення ідентифікації фізичної особи, стану та перспектив розвитку адвокатури у контексті конституційної реформи правосуддя та інші.

Бажаємо успіхів школярам та керівникам команди у подальшій творчій співпраці.