Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Четвер, 08 лютого 2018 10:31

Підписано меморандум про співпрацю

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

     З процесом реформування місцевого самоврядування та децентралізацією влади відбувається переорієнтація роботи  системи БПД від надання правових послуг окремим фізичним особам до розширення правових можливостей новоутворених територіальних громад.

Зокрема, 1 лютого 2018 року начальник Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович зустрілася із керівництвом новоутвореної Іваничівської об’єднаної територіальної громади. Ця громада об’єднала жителів селища Іваничі та навколишніх сіл МишівСоснина. Під час зустрічі фахівець бюро та очільники громади обговорили найбільш актуальні правові потреби ОТГ, з якими жителі селища та сіл найчастіше звертаються за роз’ясненнями до працівників місцевих рад. Найбільше питань стосувалося земельного та спадкового законодавства: безоплатного отримання земельної ділянки, порядку приватизації землі, оформлення договору дарування, складання заповіту, прийняття спадщини. З усіх порушених питань Надія Адамович надала роз’яснення.

Начальник бюро не оминула увагою і питання щодо можливості створення  в Іваничівській ОТГ установи з надання безоплатної первинної правової допомоги відповідно до п.39-1 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, що значно розширило коло запитувачів правової допомоги для вирішення важливих питань соціального, побутового та юридичного характеру. Порушене питання викликало неабиякий інтерес у присутніх і вони обговорили подальші кроки співпраці.

Отримані у ході таких зустрічей практичні знання про право та його галузі  необхідні для ефективного реагування на юридичні питання в умовах тих змін, які відбуваються у суспільстві.

Завершальним кроком робочої зустрічі стало підписання головою об’єднаної територіальної громади Федіром Войтюком меморандуму про співпрацю між місцевим центром та Іваничівською ОТГ.

 

Довідково:
Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

VIBER: +380731264143

Іваничівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Іваничі, вул. Банківська, 6, тел. (03372) 2-20-19, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

DSC_0204.JPG