Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Понеділок, 20 березня 2017 16:25

Громадські слухання

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

           17.03.2017року, о 16 год. в  приміщенні сесійної зали ради були  проведенні громадські слухання з питань розгляду проекту містобудівної документаціїдетального плану забудови  території ТзОВ «П’ятидні» для будівництва і обслуговування елеватора та господарських будівель в смт. Іваничі по вулиці Луцькій

    

   

 

       На слуханнях були присутні розробники проекту  ФОП Сушинський М.В., ГАП Габрель М.М. з міста Львів, жителі смт. Іванич , а також представник ТзОВ «П’ятидні» Марчук П.А.

     Виступив розробник проекту Габрель Михайло Миколайович, який розповів,  що проект детального плану розроблено з урахуванням охоронних та санітарних зон. Жителька вулиці Луцька Шумик Інна підняла питання щодо шкідливості даного об’єкту та його вплив на навколишнє середовище, а також щодо рівня шумів. Представник ТзОВ «П’ятидні» Марчук Петро Афанасійович розповів, що на даному виробництві будуть використовуватись новітні технології  які не будуть впливати на навколишнє середовище і не створюватимуть незручностей для жителів селища.

  На даних слуханнях було вирішено:  Проект містобудівної документації детального плану території товариства з обмеженою відповідальністю «П’ятидні»для будівництва і обслуговування елеватора та господарських будівель за адресою вулиця Луцька подати на затвердження сесії ради.

 

IMG_0600.jpg

IMG_0597.jpgIMG_0601.jpgIMG_0602.jpg