Привітання

ssvv1.jpg

ШАНОВНІ ІВАНИЧІВЦІ ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ 

  Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.

З повагою,                              Селищний голова  Войтюк Федір Васильович.

Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

Четвер, 02 березня 2017 10:22

УВАГА !!! Е-ДЕКЛАРУВАННЯ !!!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З  01 січня 2017 року розпочався другий етап електронного  декларування - для всіх інших суб’єктів декларування та декларацій (повідомлень), передбачених Законом: особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі й депутати місцевих рад (сільських, селищних, районних, обласних).

Подання декларацій здійснюється згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Для подання декларації особам, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (в т.ч. депутатам місцевих рад) необхідно звернутися до акредитованих центрів сертифікації ключів щодо безкоштовного отримання електронного цифрового підпису суб’єкта декларування.

Подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік необхідно до 24.00 год. 31.03.2017 року.

Також повідомляємо, що за неподання чи несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 статті 172-6 КУАП), карається накладенням штрафу від 50 до  100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.