Іваничівська района державна адмінстрація
Іваничівська района рада
Волинська обласна рада
Буг. Інформаційний сайт західної Волині
YAM1.jpg

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення селищної ради «Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Іваничівської об’єднаної територіальної громади».

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Іваничівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення селищної ради «Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Іваничівської об’єднаної територіальної громади».

З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Іваничівської селищної ради за адресою: http://ivaselrada.com.ua/ в розділі «Нормативні акти/Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб приймаються селищною радою з 17.04.2018 року по 16.05.2018 року за адресою: вул.Грушевського, 13, смт.Іваничі Іваничівського району Волинської області, 45300, тел.:(03372)21280, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відповідальна особа: Сарабуна В.О. – секретар селищної ради.